تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

کوچکترین ماشین ظرفشویی مناسب خانه های کوچک

کوچکترین ماشین ظرفشویی

Heatworks کوچکترین ماشین ظرفشویی قابل کنترل برای آشپزخانه خانه های کوچک را خلق کرده است که علاوه بر شستن ظرف، قابلیت بخار دادن غذاهای دریایی و پاکسازی وسایل کودکان را دارا می باشود.

کوچکترین ماشین ظرفشویی به نام تترا که با همکاری شرکت طراحی Frog ساخته شوده است نیازی به لوله کشی ندارد و در هر مکانی که پریز برق استاندارد وجود داشته باشود، قابل استفاده می باشود.

کوچکترین ماشین ظرفشویی

این ماشین ظرفشویی برای استفاده، تنها نیاز به مقداری آب و کمی مواد شوینده دارد.

دما از طریق یک اپلیکیشن، کنترل و مشاهده می شود و همچنین به کاربر این اجازه را می دهد که از راه دور چرخه شستشو را شروع کند.

کوچکترین ماشین ظرفشویی

استفاده از آب به عنوان ماده اصلی شستشو نشان می دهد که تترا گزینه مناسبی برای پاکسازی وسایل کودکان، شستن ظرف های پلاستیکی بدون ذوب شودن، پختن غذای دریایی و حتی تمیز کردن میوه ها و سبزیجات می باشود.

با توجه به بدنه شفاف این وسیله، کاربران می توانند ببینند که این ماشین ظرفشویی در کدام مرحله می باشود.

به علت متناسب بودن اندازه این ماشین با فضای خانه های کوچک، Jerry Callahan مدیر عامل این شرکت گفته است که امیدواریم ماشین ظرفشویی تترا بتواند نگرش مردم را نسبت به هدر رفتن آب تغییر دهد.

کوچکترین ماشین ظرفشویی

با وجود اندازه کوچک این ماشین ظرفیت شستن دو بشقاب، دو کاسه، دو فنجان و دو کارد و چنگال را دارا می باشود و یا اینکه به جای همه این موارد می تواند ۱۲ لیوان کوچک را بشوید.

چرخه شستشو حدود ۱۰ دقیقه طول می کشود و تقریباً به اندازه ۲٫۳ لیتر آب احتیاج دارد.

Callahan می گوید:”با تترا، ما امیدواریم که ذهنیت مردم تغییر پیدا کند، چرا که اگر یک خانواده دو نفره تنها برای یک وعده غذایی در روز ماشین ظرفشویی را جایگزین شستشوی با دست بکنند، می توانند به اندازه ۱۵۰۰ گالن (پیمانه ای برابر ۳/۷۸۵۳ لیتر) در سال در مصرف آب صرفه جویی کنند.”

تترا تا اواخر ۲۰۱۸ با قیمتی حدود ۲۱۰ دلار در بازار موجود خواهد بود.