تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

ساخت خانه کوچک متحرک

خانه کوچک متحرک

 

خانه های متحرک نهایتاً راه خود را به بازار خواهند یافت. در سال ۲۰۱۵، در یک رقابت بین المللی بین ایده های خلاقانه از سرتاسر دنیا، جایزه به طرح اولین واحد خانه های کوچک Ecocapsule که توسط شرکت طراحی لکسوس ارائه شوده بود، تعلق گرفت. هم اکنون، شرکت Slovak راه اندازی تولید انبوه خانه های کوچک Ecocapsule را در سطح بین المللی اعلام کرده است که شامل ۵۰ واحد می باشود.

خانه کوچک متحرک

خانه های کوچک Ecocapsule خودکفا بوده و انرژی خودشان را با استفاده از انرژی خورشید و انرژی باد تولید می کنند.

جمع و جور بودن ، مصرف انرژی پایین و قابل حمل بودن همه در یک شکل تخم مرغ مانند جمع شوده است که تقریباً هر جایی می تواند نصب شود. این خانه کوچک از فولاد و فایبرگلاس ساخته شوده و دارای توربین باد، پنل های خورشیدی و یک سیستم جمع آوری آب می باشود که آب را فیلتر کرده و فضای کمی را اشغال می کند.

خانه کوچک متحرک

خانه کوچک متحرک

این خانه کوچک متحرک ، ۴٫۶۶ متر طول، ۲٫۲ متر عرض و  ۴٫۵متر ارتفاع دارد. دانشمندان، محققان، توریست ها، عکاسان و علاقمندان به کمپینگ و هر کسی که نیاز به یک خانه کوچک متحرک داشته باشود، می تواند خواهان خانه کوچک Ecocapsule باشود. هر واحد خانه کوچک Ecocapsule قادر به تولید ۷۵۰ وات انرژی پاک با استفاده از توربین و حدود ۸۸۰ وات با استفاده از پنل های خورشیدی می باشود.

خانه کوچک متحرک

Tomáš Záček مدیر عامل این شرکت گفته است:”راه اندازی اولین مرحله ساخت بعد از ماهها طراحی، تولید و تست کردن انجام شوده است. در تلاش استیم تولید و ارسال تمامی مراحل ساخت سری اول در سال ۲۰۱۸ به اتمام برسد. در آغاز سال آینده، قصد داریم تولید سری دوم را به صورت انبوه، به گونه ای که در سطح جهانی در دسترس همگان باشود، آغاز کنیم.”