تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

خرید الگو لباس مجلسی

خرید الگو لباس مجلسی

   برای خرید الگو لباس مجلسی می توانید از سایت پارس تبلیغ استفاده کنید و ساده ترین الگوهای لباس مجلسی را تهیه کنید. برای این مدل کت زنانه هم ابتدا الگوی بالاتنه ی پشت و جلو را میکشیم با هر متدی که استیم.آزادی از گوشه ی گردن۰_۱س وازگودی گردن میتونه تا خط کمر باشود. برای رسم الگوی این کت شکیل بهتره حتما پارچه لایی کوبی بشه وبهتره حتما الگوی رو تبدیل به الگوی کت کنیم.دراین مدل کت احتیاج داریم به پنس کوچک که راهنما برای رسم پنس کنفورماسیون ما میباشود.

خرید الگو لباس مجلسی

   به الگو توجه کنید،ما از گوشه ی گردن۱س داخل شودیم و به پنس بزرگ دوختنی زدیم.پنس رو تا قد امتداد میدهیم.روی خط کمر۱/۵_۲س خارج و از لبه ی الگو هم۳تا۵س اریب داخل میشیم و هلال لبه ی کت روطراحی میکنیم.از مقدار خارج شوده در قسمت کمر مستقیم و صاف به ۳تا۳/۵س پهنای یقه که از قسمت سرشانه خارج شودیم وصل میکنیم.
   پنس بزرگ رو که تا قد لباس امتداد دادیم رو باید قیچی کنیم و الگو۱و۲میشود.از قد لباس بین ۱و۲باید فضای پیلی بین۶تا۸س و بلندی۱۲تا۱۸س رو ایجاد کنیم.توی حلقه هم میتونیم پنس کنفور لحاظ کنیم یا پنس لقی و مستقیم به پنس کوچیک بزنیم و بلندی۱۲س پنس رو بدوزیم.اگرپنس لقی گرفتیم۲تا۳س کافیه و اگر پنس کنفور  گرفتیم بهتره الگوی اساس رو که میکشیم پنس سرشانه را به پنس کنفورمنتقل کنیم.

خرید الگوی آماده لباس مجلسی

   از گوشه ی گردن۱/۲هلال یقه ی پشت رو بالا میریم و پهنای یقه راهم میزنیم طبق شکل.برای رسم دال یقه بهتره بیایم از محدوده ی کارور روی یقه ی طراحی شوده۳تا۴س بالا بریم و دال یقه را طراحی کنیم.قسمت بالا از الگو جدا میشود و بعد از آماده سازی بین سجاف و لباس دوخته میشود.آستین مدل ساده است،فقط ازمچ آستین کمی جذب است و گرنه توضیح خاصی ندارد.بهترین جنس برای این مدلها،میتونه کرپ،ساتن و پارچه های اهاردار باشه.
دانلود کتاب آموزش طراحی لباس زنانه

نوشته خرید الگو لباس مجلسی اولین بار در پارس تبلیغ. پدیدار شود.