تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

الگو لباس تابستانی زنانه

الگو لباس تابستانی زنانه

   در مقاله ی امروز به طراحی الگو لباس تابستانی زنانه می پردازیم . این مدل مانتو را می توانید به راحتی دوخته و در فصل تابستان از پوشیدن آن لذت ببرید. این مدل  از نوع یقه های آبشاری است بدون پنس و حتی مستقیم روی پارچه هم می توانید الگو را برش بزنید.

ابتدا الگوی بالاتنه را با قد تا زانو می کشیم و پنس ها را آزاد می گذاریم .
   در ادامه از گوشه گردن به اندازه (۵۰_۶۰)سانت به صورت صاف به سمت راست می رویم وAمی نامیم و از این نقطه زاویه دار به اندازه (۵۰_۶۰)سانت پایین میاییم و Bمی نامیم.

الگو لباس تابستانی زنانه

   در ادامه این نقطه یعنی Bرا با خط کش و صاف به CFروی لبه الگو وصل می کنیم به همین سادگی. برای بالاتنه پشت نیز الگو را کشیده با قد تا زانو بعد و پنس ها را آزاد می گذاریم الگوی پشت نیازی به طراحی دیگه ای ندارد .
   در ادامه برای قسمت آستین نیز الگو را کشیده و تمام اندازه های دور بازو و دور آرنج و کاپ را کنترل کرده و کاپ را به اندازه ۱ سانت بیشتر برای خرد در نظر می گیریم .

الگوی لباس تابستانی زنانه

برای سر آستین ها هم می توانید از نوار های سنتی آماده استفاده کنید.
   برای طراحی الگو های مانتو می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده کنید .  یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اغلب افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های پوشاک، لباس مورد نظرشان را خریداری کنند…
کتاب طراحی لباس کودک

نوشته الگو لباس تابستانی زنانه اولین بار در پارس تبلیغ. پدیدار شود.